Konfeksiyon Dekorasyon

Kendi işinizi kurmak için heyecanlı ve düşük maliyetli yollar mı arıyorsunuz? Roland R-Wear çözümleri; şapka, t-shirt, jean ve el çantasından bira şişelerine ve cep telefonlarına kadar uzanan birçok uygulamaya şahane değerler katarak sadece dakikalar içerisinde özenle özelleştirilmiş orijinal sonuçlar almanızı sağlar.

İlgili Ürünler

Medikal

20 yıldan fazla zamandır, Roland, özel parçalar, cihazlar ve nakiller için ürün prototipleme ve imalat proseslerini otomasyon uygulamak için ihtiyaç duydukları gelişmiş aletler ile mekanik endüstrinin profesyonellerini temin etti. Roland’ın medikal çözümleri, en hassas uygulamalar için gerekli olan hassasiyeti, kolay kullanımı ve çok yönlülüğü sunar. Roland’ın direk parça işaretleme cihazı parça ve cihazların baştanbaşa hayat çevrimi içerisinde kullanımlarını işaretlemeyi kolay hale getirir.

Medikal CAD/CAM Herhangi bir hasta için FDA tarafından onaylı geniş aralıktaki malzemelerden tamamen özel ürünler yapmanıza izin veren bir alet hayal edin. Yalnız bir makine büyümenize göre ölçeklenebilir ve her projeyi prototipten üretime alabilir. Pahalı teknisyenler veya yazılımlar olmadan kullanabilecek kadar kolay ve esnektir. Geniş CNC frezelerinin maliyetinin kesrinde üretim artarken ek makineler ilave edilebilecek kadar uygun fiyatlıdır. Roland Rapid Custom Manufacturing (RCM) çözümlerinin arkasında, şirketlerin karlı bir şekilde büyüyebilmelerine yardımcı olmak için modüler bir yaklaşım düşüncesidir.

Roland’ın RCM çözümlerinin kalbinde, MDX serileri freze makineleri vardır. Geniş çeşitlilikteki medikal cihazların ve parçaların prototiplenmesine ve üretimine Ek olarak MDX, FDA’dan onaylı tüm malzemelerden, medikal nakiller kadar iyi olan özel diş köprüleri ve kronlar üretir. MDX ile, önemli ölçüde daha iyi uyum, doğruluk ve malzemelerden profesyoneller ve onların hastaları yararlanırlar. Pürüzsüz yüzey kalitesi ve sıkı toleranslar, kritik fonksiyonel ve elektrik testleri yapmanın yanı sıra üretilebilirliği kanıtlamayı kolaylaştıran teknolojiyi tanımlar.
UDI Direk Parça İşaretleyici Bir defa parçanız ve ya cihazınız üretildiğinde, tüm birleşmiş belirlemelere ve izlenen mevzuatlara uymak zorundadır. Tıp konusunda profesyonellerine, cerrahi edevatların ve diğer cihazların kullanımını izlemeleri konusunda yardımcı olmak için eşsiz cihaz tanımlayıcı (UDI) numaralarla cerrahi alet ve edevatların işaretlenmesini her zamankinden çok daha kolaylaştırır. Roland’ın MPX-90M’i, kalıcı iki boyutlu DataMatrisi barkodlarının direk olarak cihazlara hatta textlere, grafiklere, logolara ve diğer marka elemanlarına basılması için kanıtlanmış mikro perküsyon direk parça işaretleme teknolojisini kullanır. MPX-90M ile geniş veri miktarıyla cerrahi çelikleri, titanyumu, alüminyumu, plastikleri ve akrilikleri, 1 milimetre kare kadar küçük tamamı içinde kompakt bir GS1 barkod formatında işaretleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler

Mücevher & Hediyelik Eşya

Kullanım kolaylığı ve güvenliği göz önüne alınarak tasarlanan Roland EGX-360 Rotary Gift Engraver, kompleks tasarımları cam, akrilik, tahta laminant, metal ve diğer birçok metali içeren eğimli, silindirik, kubbeli, düz ve düzensiz yüzeyler üstünde şekillendirir. Opsiyonel ring aksesuarı ringlere içten ve dıştan her türlü biçimin verilmesini sağlar.

İlgili Ürünler

Ambalaj Çözümleri

Roland' ın bütüncül bas & kes teknolojisi etiket, çıkartma,panel kaplama ve paketlemede devrim niteliğinde gelişmelere imza atmıştır. Roland, dünyanın ilk UV inkjet yazıcı kesicisi popüler VersaCAMM serisi eco-solvent yazıcı/kesici, yüksek performanslı SolJet Pro III XC-540 eco-solvent yazıcı/kesici ve dikkat çekici VersaUV LEC-330 kapsayan, dijital kalıp kesme ve duyarlı baskıyı birleştiren çok çeşitli inkjeti kullanıcılarına sunmuştur. Söz konusu cihazlar baskı almakla kalmayıp, çok çeşitli kompleks grafiklere mükemmel bir doğruluk ve hassasiyet ile otomatik olarak kontur kesim tasarım uygular ve bu nedenledir ki Roland yazıcı/kesiciler eşsiz verimi ve üstün performansı ile göz doldurmaktadır.

İlgili Ürünler

Reprografik

Roland ile zaman sabiti ve kopyalama ve içsel üretim departmanlarındaki finansal baskının üstesinden gelebiliriz.

Maksiumum aralıktaki en iyi üretimi en uygun maliyet ile sunmayı amaçlayarak tasarlanan VersaCAMM, SolJet Pro III ve Hi-Fi JET sitemleri maliyeti yüksek dış kaynak aktarımını azaltır, iş kontrolünü geliştirir ve size grafiklerinizi kurum içinde üretebilme konforu sağlar. Geniş üretim kapasiteleri ile denetimsiz iş yapabilme özelliğine sahiptir.

Tüm ürünlerimiz kullanımı kolay, sürekli geliştirilen, endüstrideki standard grafik yazılımları ve IT ağı altyapısına tam uyumlu şekilde sunulmuştur. Teknisyenlerimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere uzun dönemli destek ve tam güvenilirlik ile global bir üreticiden yerel bir hizmet almanın mükemmeliyetini sunacaktır.

İlgili Ürünler

Ürün Tasarımı

Yüksek kalitede ürün tasarımına olan artan talep tasarımcılar için konseptlerini hızlı, doğru ve herşeyden önemlisi az maliyetle gerçekleştirme noktasında büyük baskı yaratmaktadır.

Roland' ın dijital tezgah araçları üretim sürecinde mükemmel sonuçlar alınmasını sağlar. Konseptleri düşük maliyetle 3D prototipleri dönüştüren sistemimiz ile hızlı ve etkili biçimlendirme için çok çeşitli materyal üzerine çoklu konsept yinelemesi sağlar..

Tüm süreçleri kurum içinde görerek ergonomik, fit, form, fonksiyon ve kalıp gibi özelliklerini test etmek için somut prototip ürünler üretebilirsiniz. Böylece, kurum içerisinde her türlü süreci kendiniz sağlayarak, maliyeti yüksek ve bilgilerin kurum dışına çıkmasına neden olan dış desteğe ihtiyacınız kalmadan ürünlerimiz ile tüm süreçlere hakim olarak mükemmel bir iş anlayışı oluşturabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Tabelalar, POS & Grafik

Roland, işaret endüstrisinde 25 yıldan fazladır faaliyet göstermektedir.

Roland işinizi vinil kesim işaretler, kontur kesim etiketler veya cam işaretleri, kabartma yazı, gravür veya tam renkli POS uygulamalarında sunduğu güvenilir ve sorunsuz ekipmanları ile işinizi en üst seviyeye taşır. Roland' ın pazar lideri konumundaki çözümleri her koşulda kaliteyi sağlayarak kullnaımı kolay yüksek güvenilirlikte ve ekonomik olarak tasarlanmıştır. Esnek VersaCAMM™ Pro nun vazgeçilmezi olan yüksek mükemmellik hassasiyeti ve hızlı kesme sistemleri endüstrinin güvenilirlik ve kollanım kulaylığı ölçütü olmuştur. SolJet Pro III serileri, kullanıcılara gerçek fotoğraf kalitesi, dayanıklılık garantisi ve hemen hemen tüm materyaller ile uyum özelliklerini sunmaktadır.

İlgili Ürünler

Isı Transfer Baskıları

Üzerinde logo, fotoğraf, tasarım veya yazı olan promosyon ürünleri, spor giysiler ve üniformalar büyük talep görmektedir. Siparişler bazen çok büyük olsa da, kimi zaman yalnızca birkaç parçadan oluşur. Roland'ın dijital bas-kes makineleri, büyük siparişleri olduğu kadar küçük talepleri de hızla karşılamanızı sağlar. Kurulum maliyeti olmadığı için en küçük siparişler bile kârlıdır.

Dijital baskı makinenizle rengârenk transfer baskılar oluşturun

Baskı makineniz (ve makinenize entegre olan kesme özelliği) sayesinde çok etkileyici ve çarpıcı transfer baskılar üretebilirsiniz. Tasarım sınırsız sayıda renkten oluşabilir. Hem de bu sınırsız renkte baskı alma imkânına, sınırlı sayıda renk baskı alabilen makinelerle aynı fiyata sahip olabilirsiniz.

Renkli tasarımı, ısı transfer baskıya uygun bir malzemeye basabilir ve hemen kesebilirsiniz. Daha sonra ısı transfer presini kullanarak baskıyı kumaşa aktarırsınız. Böylece kişiselleştirilmiş tişörtleri, şapkaları, spor çantaları, ceketleri ve benzeri ürünleri çok kolay bir şekilde üretebilirsiniz.

Kesiciniz hızlı ve ucuz üretim sağlar

Harika tekstil baskıları yapmak için bir kesici de kullanabilirsiniz. Yazıları, rakamları ve logoları kolayca kesip çıkarabilirsiniz. Uygun renkte bir transfer malzemesi seçin ve kesip çıkarın. Sonra tekrar ısı transfer presini kullanarak kesilen malzemeyi kumaşa aktarın.

Bu şekilde spor ekipmanlarını hızlı şekilde numaralandırabilir ve sponsor logosu ekleyebilir; veya çalışanların iş kıyafetlerini isim ve şirket logosuyla kişiselleştirebilirsiniz. Kesicinizi ayrıca kâr amacı gütmeyen kuruluşların, kulüplerin ve vakıfların promosyon malzemelerini düşük bir maliyetle kişiselleştirmek için de kullanabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Araç Kaplama

Roland, maksimum performans gösteren araç grafikleri çözümlerini pazara sunar. Araba, motosiklet ve teknelerden uçak, elektrikli scooter , bisiklet ve hatta tanklara kadar görselliği ile baş döndüren, çarpıcı, kişiselleştirilmiş yaratıcı grafikler ve çıkartma logoları oluşturabilirsiniz. Roland geniş format yazıcı veya vinil kesici ile kişiselleştirilmiş veya büyük hacimli seri grafiklerde hızlı ve kolay bir şekilde yüksek kalitede ve çok yönlü kalıp kesim araç grafikleri, hava fırçası şablonu ve hattı, boya koruyucu şeffaf film, cam renklendirme ve boya çıkarıcısı üretebilirsiniz.

Hatta MotoGP Dünya Şampiyonası dahi araç kaplama söz konusu olunca Roland' ın bu yarışta lider olduğunu kanıtlayacak şekilde motosiklet çıkartmaları, organizasyon işaretleri ve araç üzeri reklamları içeren geniş çapta grafik üretmek için Roland araçlarını kullanmaktadır. Metalik ve beyazı da içeren 9 farklı renk kategorisi ile Eco-Sol Max mürekkebi kullanarak araç kaplama için daha şık grafikler elde edebilirsiniz. Üstelik, Roland ile elde edilen araç kaplamaları, en güçlü UV ışınlarının karşısında bile muhafaza ettiği yüksek dayanıklılığı ve uzun süreli direnci ile kullanıcıların zevkine ve araçların ihtiyacına hitap eden kalıcı uygulamalar sunar.

Roland ile kendinizi ve müşterilerinize dinamik bir alan sunabilirsiniz. Araç grafiklerini nasıl üretebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Roland Akademi' de yer alan Araç Kaplama uygulamasını kontrol ederek uygulama ile ilgili her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler

3D Prototipleme

Roland SRP, katı bir cisimle başlayarak istenmeyen materyalleri kaldırmak için 3D yazıcı ve diğer hızlı prototip sistemleri üzerinden birçok avantaj sunar.

Roland MDX, düşük maliyetli ve yıllık bakım ücreti gerektirmeyen materyalleri ile kullanıcılarına RP sisteminin yıllık maliyeti üzerinden kaliteden ödün vermeden önemli ölçüde tasarruf yapmayı sağlar.

- Geniş materyal aralığı – tahta, pirinç, alüminyum ABS, aseton, naylon, ve plastik - Düz yüzey mastarlama - Kompakt toleransı

MDX-40A ve MDX-540 serileri frezeleme teknikleri, geniş bir materyal bandı üzerinden mükemmel prototip sonuçlar alırken, aynı zamanda 3D yazıcılarından uygun maliyetli uygulamalar sunar. Daha geniş materyal seçimi UV direnci, eğilme direnci, yüzey sertliği ve elektrik iletkenliği içeren prototipleri daha kolay elde etmenizi sağlar. Bu durum, özellikle biyomedikal ve yiyecek süreci ürünlerde kimyasal ve biyouyumluluğun kritik olduğu özelliklerde büyük önem taşır. Roland SRP çözümleri, prototip ve özelleştirilmiş hızlı üretim uygulamalarında sağladığı hız, yüksek tolerans ve mükemmel düz yüzey mastarlama uygulamalarını sağlayan SRP oynatıcı, güçlü ve kullanımı kolay CAM yazılımı ile karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Ürünler

Etiket, Sticker ve Çıkartmalar

Roland’ın entegre yazım ve kesim teknolojisi, kolaylaştırarak ve yüksek kalitede parlak, hassas, özel kesim etiket ve çıkarmaları her zamankinden çok daha uygun fiyata üretmeyi sağlayarak etiket endüstrisini tamamiyle değiştirdi.

Etiket ve çıkartmalar markalama, tanıtımını yapma, tanımlama, uyarı, hatırlatma, bilgilendirme veya koruma içinse Roland, seçkin baskı malzemesi kullanışlılığı dijital kalıp kesme uygulamaları ve ünlü olduğu güçlü yazıcılık, benzersiz verimlilikte geniş aralıkta makineye sahiptir.

Kalabalıkta dikkat çekecek tanıtıcı sağlıklı& güvenli ve bilgilendirici etiketlerinizi yapmak için metalik tonların kapsamlı yelpazesinden canlı metalik spot rengini seçerek basım yapabilir veya uzun ömürlülük için saydam cila kaplama ekleyebilirsiniz. Roland makinesi ile sahte deri, timsah derisi ve hatta Braille gibi özel doku alanlarını, vurgulamak adına parlak yüzeyler için zengin özel efektler aralığından basım yapabilirsiniz. Ek olarak, hızlıca kolayca ve maliyet etkin bir şekilde her etiketi kişiselleştirebilirsiniz.

Dünün teknolojisi ile yarının etiketlerini yazdırmaya çalışarak takılmayın. Roland bir ve daha fazla sayıda tüm bunları yapmanıza imkan tanır.

İlgili Ürünler

Gravür

Gravür, dikkat çekici bir yaratıcılık ve üretim olanakları ile harikalar yaratabileceğiniz elde edilmesi kolay bir uygulama haline dönüşebilir. İngiltere pazar lideri olarak, olağanüstü üretim seviyelerinde dahi sağlamış olduğu en üst düzeydeki kalite ve performansı ile her sektörden profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Roland gravür sistemleri, alanında uzman birçok sektöre hizmet edebilecek kadar hassas, konforlu, güçlü ve mükemmeldir. Kişiselleştirilmiş ve kurumsallaştırılmış hediyelikler, mücevherler, levhalar, tabelalar,ödül ve hatıra plaketleri gibi birçok farklı özellikte sunduğu mükemmel çözümlerle Roland gravür sistemleri geniş çapta birçok sektöre hitap etmektedir.

İlgili Ürünler

Endüstriyel Gravür

Endüstriyel gravürler için, yüksek üretim hızında çözümler sunması, karşılıklı bağlanabilirlik sistemi ve en üst düzeyde güvenilirliği süregelen başarımızın en önemli ayrıntılarıdır. Roland ürünleri, en geniş çaptaki çalışmaları ele alarak, en ayrıntılı kesme metodları ile en üst düzeyde talep edilen birçok iş için en uygun çözümleri sunar.

Kaliteli pirinç ve en iyi paslanmaz çelik gibi metalleri içeren çok çeşitlilikteki materyal üzerine etkili ve kaliteli gravür baskı almak için 25 yıldan fazla ürünleri en üst düzeyde performans gösterecek şekilde tasarlamaktayız. Donanım ve yazılım ürünlerimiz, en kompleks tasarımları en kolay ve etkili bir şekilde üreterek mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.

Sektör lideri performansı ve Roland tarafından desteklenen yurt geneli özelliği ile sadece hangi modeli seçeceğinize karar vermeniz yeterli, gerisini Roland' a bırakın.

İlgili Ürünler

Ticari Baskı

Geniş çaptaki inkjet yazıcı sektörü için global pazar payının 50 milyar £ değerinde olduğu ve ticari yazıcıların sektördeki payının %5' ten daha az olduğu tahmin edilmektedir. Tecrübe ile sabittir ki mevcut birçok müşteriniz geniş çapta dijital baskı almaktadır. Fakat, bu baskıları sizden almıyorlarsa nereden temin ediyorlar ve diğer baskı servisleri aynı zamanda ne sunuyor? Büyük veya küçük baskı, iç mekan veya dış mekan, etiket, çıkartma, poster, afiş, cam grafikleri, araç logoları, satış noktası materyalleri (POS), paketleme modelleri, sergi grafikleri, billboard afişler veya otobüs durağı posterleri gibi geniş çapta Roland uygulamaları ile tüm bunları en kaliteli ve karlı şekilde sağlayabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Eğitim

CAD/CAM programları artık eğitimde de dizayn ve teknoloji sürecinin çekirdek parçasıdır. İşte tam da bu noktada Roland, basit grafik çizimleri ve maket bıçaklarından güçlü 3D frezeleme makinaları ve geniş formattaki yazıcı kesicilerine kadar eğitimde yer alan her nüansı bünyesinde bulundurmaktadır.

Ürün tasarımı ve hızlı prototip materyaller için, Roland' ın MDX ürünlerini kullanıp, tasarımları geliştirmek adına basit ve etkili vinil grafikler üreten GX-24 vinil kesicileri veya tabela, vitrin ve ısı geçirgenli kıyafetlere tam renkli özel kesim uygulayan VersaCamm yazıcıları ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kullanımı en yaygın olan eğitim yazılımı ile uyumlu olması özelliği ile Roland ürünleri hemen hemen tüm IT altyapıları ile eşleşir.

İlgili Ürünler