HiVis, kişisel koruyucu ekipmanlar, baskılı maskeler ve güvenlik tabelaları için benzeri görülmemiş bir talep yaşıyo

İşletme işin zirvesinde iken her gün, her saat, her dakika bir sipariş alıyordu.

Ülkedeki işletmelerin müşterilere sosyal mesafe kurallarını net bir şekilde açıklaması ve personeli güvende tutması gerektiği için kaliteli tabelalara ve kişiselleştirilmiş kişisel koruma ekipmanlarına olan talep arttı.
Hiçbir şirket bunu Merseyside, St Helens merkezli 50 kişilik bir şirket olan HiVis.co.uk'den [LINK] daha fazla hissetmedi. 2001 yılında John Boland tarafından kurulan işletme, işletmeler için hızlı bir şekilde özel iş kıyafetleri, giysiler, tabela ve güvenli kişisel koruma ekipmanları üreterek kendini farklılaştırdı. Normal bir yıl içerisinde 24 saatlik baskı ve işleme süreci, bir milyon basılı ürün üreterek 4 milyon £'yu aşıyor.

Bu durum, karantina sırasında aniden yükselen talebe kıyasla sönük kalıyor.

Bir hafta içinde şirket, sadık müşterilerinden ve yeni müşterilerden gelen taleple doldu. Bunlar arasında start-up'lar, kiliseler, yerel yönetimler, Sainsbury’s ve Mercedes gibi büyük markalar yer alıyor. Baskı cihazları, çıkartmalar, tabelalar, posterler ve kişisel koruyucu ekipmanları oluşturmak için kesintisiz çalışıyor. Son zamanlarda makineler, bira üreticilerinin müşterilerine ücretsiz olarak dağıtacağı binlerce markalı maskeyi piyasaya sürüyor. İşletme işin zirvesinde her gün, her saat, her dakika bir sipariş alıyordu.

İşletme talebi karşıladığından emin olmak adına hızlı kuruyan tabelalar, çok yönlü vinil ve çizilmeye karşı dayanıklı zemin grafikleri üretmek için Roland VersaEXPRESS RF-640'a güvendi. HiVis diğer tedarikçileri de denedi ancak son 18 yılda hiçbir şirket John'un beklediği kalite ve hizmete uygun olmadı.

Roland VersaEXPRESS RF-640 with take-up unit and smart light bulb image printed on the front of the media

Son birkaç ayın sonucu olarak işletme, bu yıl cirosunu iki katından fazlaya çıkarmış olacak. İşletmenin normalde tabelaları basmak için 800 bin Sterlin harcadığı yerde karantina 2 milyon Sterlin üzerinde satış sağladı. HiVis, ülkenin her yerinde ürün satmaktadır. Ancak John, Galler ve İskoçya ile Birleşik Krallık'ın karantina rahatlığı nedeni ile yakında prensliklerden gelen talepte bir başka artış olacağından şüpheleniyor. John talebi karşılamaya yardımcı olmak için yerel çıraklar da dahil olmak üzere mevcut iş gücünü %15 artırıyor.

Potansiyel bir ekonomik durgunluk üzerine düşünen John, ilk krizini yaşayacak tüm işletmeler için ipuçlarına sahip. Finansal çöküşün kendisini atlattıktan sonra genel tavsiyesi, pozitif kalmak, potansiyel müşterilere reklam vermeye devam etmek ve Roland DG gibi ortaklarla yakın iş birliği yapmak.

HiVis'in geniş ürün çeşitliliğini www.hivis.co.uk. adresinden keşfedin.

Bu önemli uygulamaları nasıl oluşturabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sosyal mesafe tabelaları ve güvenlik ürünleri sayfamızı ziyaret edin.

VersaEXPRESS RF-640, etkileyici hız, mükemmel kalite, gelişmiş üretkenlik özellikleri ve eşsiz güvenilirlik ile işletmeniz için eksiksiz bir paket sunabilir. Bu baskı cihazının işletmenize nasıl fayda sağlayabileceğini bugün öğrenin.