Uygulamalar
Uygulamalar / Etiket, Sticker ve Çıkartmalar
Roland Promakim
Etiket, Sticker ve Çıkartmalar


Roland’ın entegre yazım ve kesim teknolojisi, kolaylaştırarak ve yüksek kalitede parlak, hassas, özel kesim etiket ve çıkarmaları her zamankinden çok daha uygun fiyata üretmeyi sağlayarak etiket endüstrisini tamamiyle değiştirdi.

Etiket ve çıkartmalar markalama, tanıtımını yapma, tanımlama, uyarı, hatırlatma, bilgilendirme veya koruma içinse Roland, seçkin baskı malzemesi kullanışlılığı dijital kalıp kesme uygulamaları ve ünlü olduğu güçlü yazıcılık, benzersiz verimlilikte geniş aralıkta makineye sahiptir.

 

Kalabalıkta dikkat çekecek tanıtıcı sağlıklı& güvenli ve bilgilendirici etiketlerinizi yapmak için metalik tonların kapsamlı yelpazesinden canlı metalik spot rengini seçerek basım yapabilir veya uzun ömürlülük için saydam cila kaplama ekleyebilirsiniz. Roland makinesi ile sahte deri, timsah derisi ve hatta Braille gibi özel doku alanlarını, vurgulamak adına parlak yüzeyler için zengin özel efektler aralığından basım yapabilirsiniz. Ek olarak, hızlıca kolayca ve maliyet etkin bir şekilde her etiketi kişiselleştirebilirsiniz.

Dünün teknolojisi ile yarının etiketlerini yazdırmaya çalışarak takılmayın. Roland bir ve daha fazla sayıda tüm bunları yapmanıza imkan tanır.

 

İlgili Ürünler