Uygulamalar
Uygulamalar / Isı transfer baskıları
Roland Promakim
Isı transfer baskıları
Üzerinde logo, fotoğraf, tasarım veya yazı olan promosyon ürünleri, spor giysiler ve üniformalar büyük talep görmektedir. Siparişler bazen çok büyük olsa da, kimi zaman yalnızca birkaç parçadan oluşur. Roland'ın dijital bas-kes makineleri, büyük siparişleri olduğu kadar küçük talepleri de hızla karşılamanızı sağlar. Kurulum maliyeti olmadığı için en küçük siparişler bile kârlıdır.

Dijital baskı makinenizle rengârenk transfer baskılar oluşturun

Baskı makineniz (ve makinenize entegre olan kesme özelliği) sayesinde çok etkileyici ve çarpıcı transfer baskılar üretebilirsiniz. Tasarım sınırsız sayıda renkten oluşabilir. Hem de bu sınırsız renkte baskı alma imkânına, sınırlı sayıda renk baskı alabilen makinelerle  aynı fiyata sahip olabilirsiniz.

Renkli tasarımı, ısı transfer baskıya uygun bir malzemeye basabilir ve hemen kesebilirsiniz. Daha sonra ısı transfer presini kullanarak baskıyı kumaşa aktarırsınız. Böylece kişiselleştirilmiş tişörtleri, şapkaları, spor çantaları, ceketleri ve benzeri ürünleri çok kolay bir şekilde üretebilirsiniz.

Kesiciniz hızlı ve ucuz üretim sağlar

Harika tekstil baskıları yapmak için bir kesici de kullanabilirsiniz. Yazıları, rakamları ve logoları kolayca kesip çıkarabilirsiniz. Uygun renkte bir transfer malzemesi seçin ve kesip çıkarın. Sonra tekrar ısı transfer presini kullanarak kesilen malzemeyi kumaşa aktarın.

Bu şekilde spor ekipmanlarını hızlı şekilde numaralandırabilir ve sponsor logosu ekleyebilir; veya çalışanların iş kıyafetlerini isim ve şirket logosuyla kişiselleştirebilirsiniz. Kesicinizi ayrıca kâr amacı gütmeyen kuruluşların, kulüplerin ve vakıfların promosyon malzemelerini düşük bir maliyetle kişiselleştirmek için de kullanabilirsiniz.
İlgili Ürünler