Uygulamalar
Uygulamalar / Kişisel Gravür
Roland Promakim
Kişisel Gravür

Roland, gravür uygulamasında güvenilir ve kullanım kolaylığı ile karşımıza çıkmaktadır. Günümüzün en uygun maliyetli bilgisayarlı gravürü EGX-30A, plaka, işaret, ödül, kişiselleştirilmiş hediyelik eşya ve kıyafetlerde aksesuar olarak kullanılan yapay elmasları üretmede ideal bir ekipmandır. 20,000 rpm lik fırçasız doğru akım motoru ile güçlendirilen EBX-350 Desktop Gravürü ile  ödül, işaret ve hediyelik eşya üretebileceğiniz gibi özel aksesuarlı kıyafetler gibi birçok üretimi düzenli bir metin ve temiz bir grafik ile hızlı ve kolay bir şekilde üretebilirsiniz.


EGX-600/400 tezgah gravürü, eşsiz hassasiyeti ve mükemmel uyumun ağır iş yükü gücü ile birleştirerek verimli gravürler elde etmenizi sağlar. Ürünün gelişmiş birçok özelliği bunu çok yönlü ve operasyonu kolay bir şekle getirir. Bilgisayarlı gravürler, 3D uygulamlarının yer aldığı isim plakası, ödül ve hatıra, madalyon, kabartma yazı, kontrol paneli gibidaha birçok uygulamada alamet-i farikalar  yaratmanızı sağlar.


Roland EGX-360 Rotary Gift Gravür Makinası, silindirik metal ve camlar üzerine gravür almak için kullanım kolaylığı ve güvenliği ile muhteşem bir şekilde tasarlanmıştır. Kompleks tasarımları cam, aklirik, tahta, laminant, metal ve diğer birçok materyali içeren geniş bir skalada dalgalı, silindirik, kubbeli, düz ve düzensiz yüzey gravür baskılar alabilmenizi sağlar. Kapsamlı aksesuar opsiyonları; cam eşyalar, şişe, vazo, kadeh, termos, saat, yüzük, kalem, plaka, kupa, işaret ve kontrol paneli içeren birçok ürünü korur.İlgili Ürünler