Uygulamalar
Uygulamalar / Araç Kaplama
Roland Promakim
Araç Kaplama

Roland, maksimum performans gösteren araç grafikleri çözümlerini pazara sunar. Araba, motosiklet ve teknelerden uçak, elektrikli scooter , bisiklet ve hatta tanklara kadar görselliği ile baş döndüren, çarpıcı, kişiselleştirilmiş yaratıcı grafikler ve çıkartma logoları oluşturabilirsiniz. Roland geniş format yazıcı veya vinil kesici ile kişiselleştirilmiş veya büyük hacimli seri grafiklerde hızlı ve kolay bir şekilde yüksek kalitede ve çok yönlü kalıp kesim araç grafikleri, hava fırçası şablonu ve hattı, boya koruyucu şeffaf film, cam renklendirme ve boya çıkarıcısı üretebilirsiniz.


     Hatta MotoGP Dünya Şampiyonası dahi araç kaplama söz konusu olunca Roland' ın bu yarışta lider olduğunu kanıtlayacak şekilde motosiklet çıkartmaları, organizasyon işaretleri ve araç üzeri reklamları içeren geniş çapta grafik üretmek için Roland araçlarını kullanmaktadır. Metalik ve beyazı da içeren 9 farklı renk kategorisi ile Eco-Sol Max mürekkebi kullanarak araç kaplama için daha şık grafikler elde edebilirsiniz. Üstelik, Roland ile elde edilen araç kaplamaları, en güçlü UV ışınlarının karşısında bile muhafaza ettiği yüksek dayanıklılığı ve uzun süreli direnci ile kullanıcıların zevkine ve araçların ihtiyacına hitap eden kalıcı uygulamalar sunar.


     Roland ile kendinizi ve müşterilerinize dinamik bir alan sunabilirsiniz. Araç grafiklerini nasıl üretebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Roland Akademi' de yer alan Araç Kaplama uygulamasını kontrol ederek uygulama ile ilgili her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

    


İlgili Ürünler