Uygulamalar
Uygulamalar / 3D Prototipleme
Roland Promakim
3D Prototipleme

Roland SRP, katı bir cisimle başlayarak istenmeyen materyalleri kaldırmak için 3D yazıcı ve diğer hızlı prototip sistemleri üzerinden birçok avantaj sunar.

Roland MDX, düşük maliyetli ve yıllık bakım ücreti gerektirmeyen materyalleri ile kullanıcılarına RP sisteminin yıllık maliyeti üzerinden kaliteden ödün vermeden önemli ölçüde tasarruf yapmayı sağlar.


- Geniş materyal aralığı – tahta, pirinç, alüminyum ABS, aseton, naylon, ve plastik

- Düz yüzey mastarlama

- Kompakt toleransı


MDX-40A ve MDX-540 serileri frezeleme teknikleri, geniş bir materyal bandı üzerinden mükemmel prototip sonuçlar alırken, aynı zamanda 3D yazıcılarından uygun maliyetli uygulamalar sunar. Daha geniş materyal seçimi UV direnci, eğilme direnci, yüzey sertliği ve elektrik iletkenliği içeren prototipleri daha kolay elde etmenizi sağlar. Bu durum, özellikle biyomedikal ve yiyecek süreci ürünlerde kimyasal ve biyouyumluluğun kritik olduğu özelliklerde büyük önem taşır. Roland SRP çözümleri, prototip ve özelleştirilmiş hızlı üretim uygulamalarında sağladığı hız, yüksek tolerans ve mükemmel düz yüzey mastarlama uygulamalarını sağlayan SRP oynatıcı, güçlü ve kullanımı kolay CAM yazılımı ile karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Ürünler