Ürünler
Roland Ürünler / Bas & Kes Modelleri / TrueVIS SG-540, SG-300

TrueVIS SG-540, SG-300

Şirketinizin geleceği burada başlıyor

TrueVIS SG serisi entegre bas-kes makineleriyle işinizde rakipsiz olun. SG-540 (1371 mm) ve SG-300 (762 mm); tanıdığınız Roland DG kalitesini, güvenilirliğini ve son teknoloji özelliklerini sıra dışı bir fiyata sunuyor.
Özellikler
Roland Promakim

Şirketinizin geleceği burada başlıyor

TrueVIS SG serisi entegre bas-kes makineleriyle işinizde rakipsiz olun. SG-540 (1371 mm) ve SG-300 (762 mm); tanıdığınız Roland DG kalitesini, güvenilirliğini ve son teknoloji özelliklerini sıra dışı bir fiyata sunuyor.

Eğer işe yeni başlıyorsanız, müşteri çekmeniz ve hemen para kazanmaya başlamanız için gereken çok yönlülük ve kullanım kolaylığını SG ile bulacaksınız. Mevcut üretiminizi artırmayı hedefliyorsanız, sunduğunuz kârlı ürün çeşitlerini genişletebilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz.

İşletmeniz için vizyonunuz ne olursa olsun, TrueVIS SG serisi sizi olmak istediğiniz yere ulaştıracaktır.

%60'a Kadar daha hızlı üretkenlik* 

En yeni nesil iki FlexFire baskı kafası, her geçiş için olağanüstü kaliteye sahip daha fazla baskı sunar. Manuel müdahale gerekmeden aynı cihazda grafikleri otomatik olarak basabilir, yeniden konumlandırabilir ve kesebilirsiniz. SG ayrıca, tekrar kullanılabilen tutuculara düzgün ve kolay bir şekilde uyan 500 ml'lik mürekkep poşetleriyle kirliliğe ve atıklara son veren muhteşem 'temiz eller' mürekkep sistemine sahiptir.

* Baskı moduna bağlı olarak, VersaCAMM SP-i serisinden %60'a kadar daha hızlıdırBirçok kârli uygulama üreten çok yönlü özellikler

TrueVIS eko-solvent teknolojisi maksimum kâr potansiyeli için benzersiz medya uyumluluğu sunar. Ayrıca, SG'nin yeni kesim taşıyıcısı ve bıçak tutucusu artırılmış baskı kuvveti ve hassasiyet sunduğu için daha çok sayıda medya türleriyle çalışabilir ve neredeyse sınırsız sayıda kârlı fırsatlar oluşturabilirsiniz:

          • Tabelalar
          • Afişler
          • Çıkartmalar
          • Kişiselleştirilmiş aksesuarlar
          • Pencere ve duvar 
          •  Araç grafikleri 
 

Baş döndüren kalitede çıktılar

FlexFire baskı kafaları ve TrueVIS INK'in mükemmel kombinasyonu sayesinde olağanüstü canlı baskılar, ileri derecede parlak yüzeyler, tekdüze sade renkler ve jilet gibi keskin grafikler sunun.

TrueVIS INK, daha geniş renk gamı ve zorlu çevre standartları gibi müşteri taleplerine cevap veren, yeni nesil eko-solvent mürekkep teknolojisidir. Ayrıca, kapalı alan hava kalitesi bakımından, bir ürünün okul ve hastane gibi ortamlarda kullanılabileceğini gösteren güvenlik faktörlerini kapsayan GREENGUARD Gold sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
Kolay kullanım için sezgisel teknoloji

Roland DG Mobil Panel sayesinde, SG bas-kes makinenizin özelliklerini Bluetooth bağlantısı olan akıllı telefon veya tabletinizle uzaktan yönetebilirsiniz. Makinenizden uzakta çalışırken bile durum güncellemeleri alabilir; üretimi, temizleme fonksiyonlarını ve deneme baskısı kuyruklarını yönetebilirsiniz.

** Baskı makinesi paketine tablet/akıllı telefon dahil değildir.Sağlam yatırım

TrueVIS SG entegre bas-kes makinesine yatırım, sağlam bir ticari karar demektir. Kurulumu hızlı ve kolay, kullanımı sezgisel olan bu kâr makinesi, etkileyici bir şekilde ilk günden itibaren yatırım getirisi sağlamaya başlar. Mevcut iş akışınıza ve ortamınıza kolayca entegre olduğu için, ilave yer açmaya ya da özel elektrik bağlantılarına ve adaptasyonlara ihtiyaç kalmaz.

Etkileyici bir fiyat/performans oranına sahip olan SG, yatırımınızın size geri dönüşü için gereken zamanı en aza indirir. Ayrıca, Roland cihazları her zaman değerini korumasıyla tanınmıştır ve mükemmel üretim kalitesi sayesinde SG'ye hem şimdi hem de gelecek yıllarda güvenebilirsiniz.

Dahili Versaworks Dual Rip yazılımı ile üretiminizi optimize edin


Roland VersaWorks Dual RIP Yazılımı 

Güçlü ve sezgisel RIP yazılımımız olan VersaWorks Dual RIP de SG'nizin fiyatına dahildir. VersaWorks Dual; hızlı ön izleme sağlamak ve asetat, katman ve başka özel efektler içeren karmaşık dosyaları işlemek için PDF ve PostScript motorlarından yararlanır. VersaWorks Dual’in verimlilik ve performans optimizasyonu özellikleri şunlardır:

          • Tahmini Mürekkep Hesaplama.
          • Dahili Pantone® ve Roland Color spot renk kütüphaneleri.
          • Atla ve tekrarla.
          • Değişken veri yazdırma.
          • Gelişmiş döşeme seçenekleri.
          • Gelişmiş yuvalama seçenekleri.

Bir Roland’a sahip olduğunuzda rahat edersiniz


Cihazınız için Roland Care servis ve desteği 

SG serisi ile paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız: Roland cihazlarının meşhur olduğu sağlam güvenilirlik ile benzersiz servis ve destek hizmetleri! TrueVIS SG'yi aldığınızda 2 yıllık Roland DG Care garantisine ücretsiz olarak sahip olursunuz. Cihazınızın, endüstrideki en kapsamlı garanti paketlerinden biriyle korunduğunu bilmenin keyfini sürün.

Dayanıklılık ve performans için sağlam tasarım
SG'nin sağlam tasarımı titreşimleri en aza indirerek optimum baskı ve kesim hassasiyeti sağlar. Güçlendirilmiş motoru ve sürücü sistemleri kesintisiz üretim için dayanıklılık sunar. Yeni tasarlanan ızgara rulo, gelişmiş medya tutuşu sağlar. Ayrıca, performansı daha da artırmak için isteğe bağlı toplama ve kurutma üniteleri mevcuttur.

Roland Promakim

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.