Ürünler
Roland Ürünler / Baskı Makinaları ( Eco Solv & UV) / VersaUV® LEF-300

VersaUV® LEF-300

Fikir Fabrikası

İş akışınızı verimlilik özellikleriyle optimize edin

VersaUV LEF-300’ün 770 mm genişliğinde, 330 mm uzunluğunda geniş bir baskı alanı kapasitesi vardır. Dört baskı kafası ve iki UV-LED lambası sayesinde LEF-300 100 mm yüksekliğe ve 8 kilograma kadar materyaller üzerine doğrudan iki yönlü baskı yapabilir.

Daha hızlı baskı, daha yoğun beyaz ve daha kalın parlaklık katmanları için beyaz ve şeffaf renk (parlak) mürekkepler her biri için iki kanaldan aktarılır.

Çok çeşitli malzeme ve nesneler üzerinde yüksek baskı kalitesi elde edin

Vakum tablası sayesinde malzemelerin yerlerinden oynamamaları sağlanır ve bu sayede LEF-300’de 100 mm’ye kadar yüksekliğe sahip materyaller üzerinde çalışılabilir.

Böylece akrilik, ahşap, mukavva, plastik, kumaş, deri ve çevre dostu deri gibi birçok farklı malzeme üzerine baskı yapabilirsiniz. Astar sayesinde cam ve metal üzerine de baskı yapılabilir.

Kalem, cep telefonu kılıfı, müşteriye özel kurumsal ürün, tabela, kişiselleştirilmiş özel ödül, hediye, endüstriyel ürünler, ürün prototipleri ve daha birçok malzeme üzerine de doğrudan baskı yapılabilir.

Aslında yapabileceklerinizin sınırı yoktur da diyebiliriz.

Özellikler
Roland Promakim

İleri ve sezgisel Roland VersaWorks Dual RIP yazılım içerir

VersaWorks’ün ileri düzeyde geliştirilmiş ve kullanım kolaylığı sunan bütün özelliklerine sahip olan Roland VersaWorks Dual RIP yazılımı, katmanlar ya da saydamlar kullanıldığında belgenin yeniden üretimi için PostScript ve PDF dosyalarına doğrudan destek verir.
"Special Colour Plate Generation" (Özel Renk Plakası Yaratma) gibi yeni özellikler sayesinde süreç basitleştirilerek baskı çalışmasından beyaz ya da parlak veriler yaratılabilir.
"Maintained Cropped Position" (Korunmuş Kesilmiş Pozisyon) kesilmiş görüntülerin doğru bir şekilde yeniden konumlandırılmasını sağlar.
Bu fonksiyon, belirli malzemeler üzerinde parlaklık etkisinin kullanılmasını gerektiren ekstra süreçlerde faydalı olur.   

İleri ECO-UV mürekkeplerle olağanüstü sonuçlar elde edilir

ECO-UV mürekkepleri, 220cc ve daha ekonomik olan 500cc’lik kartuşlar olmak üzere iki farklı ebatta piyasaya sunulmuştur*. Esnek olacak şekilde tasarlanan mürekkep farklı malzemelerin karmaşık kenar ve kıvrımlarına uyum sağlar.
LEF-300’ün CYMK beyaz ve şeffaf renk (parlak) ECO-UV mürekkepleriyle elde edilen çıktılar çok kalitelidir. Alt katman olan beyaz mürekkep açık ya da koyu renk malzemeler üzerine baskı yapılmasını sağlar.
Açık renk mürekkep parlak ve mat yüzeyler sağlar. Birden fazla katman şeklinde uygulanan açık renk mürekkep simule edilmiş kabartma ve 3 boyutlu dokular yaratmak için uygulanabilir ve yazıcıyla birlikte gelen Roland Doku Sistemi Kütüphanesi’nde de 72 kullanıma hazır doku deseni vardır.

Yüksek hacimli üretim taleplerini karşılamak için geliştirildi  

Uzun üretim süresinde bile doğru ve yüksek kaliteli baskılar elde etmek için, LEF-300 yazıcının içinde sıcaklık ve nemdeki değişikliklere duyarlılığı asgariye indiren hassaslık parçaları vardır.
Üretim yerinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için LEF-300 yazıcıda uyarı ışıkları ve otomatik delme aleti değiştirme gibi dış cihazları destekleyen girdi/çıktı bağlantıları vardır. 

İsteğe Bağlı Hava Filtrasyon Sistemi

VersaUV LEF-300’ün isteğe bağlı bir hava filtrasyon sistemi vardır. Aktive edilmiş bir karbon filtresi, mürekkep depolama yeri ve otomatik açma/kapama işlevi de sisteme dahildir. Bu ünite kolaylıkla LEF-300 altına yerleştirilebilir. 

Tam koruyucu kapak, emniyet ve baskı kalitesi sağlar

LEF-300 kapağı, hareketli parçaları tamamen kapalı bölme içine alarak kullanıcıları korur.
Tozun baskı alanına girmesini önler, UV-LED ışığının da içeride kalmasını sağlar.
Yazıcı çalışırken kapağı açmaya gerek duyulmadan değiştirilebilmeleri için mürekkep kartuşları cihazın yanına yerleştirilmiştir.
Bütün bunlar, yazıcının herhangi bir yoğun çalışan baskı firmasında veya endüstriyel ya da perakende satış mekanlarında kullanılabilmesini sağlamak içindir. 


İstikrarlı Uzun Süreli Görüntü Kalitesi için Otomatik Mürekkep Dolaşım Sistemi

VersaUV serisi, beyaz mürekkepte pigmentin çökelmesini önleyen Roland DG'nin benzersiz, otomatik mürekkep dolaşım sistemi ile donatılmıştır.
Bu sistem beyaz mürekkep atığını otomatik olarak azaltır, işletim maliyetlerini düşürür, olağanüstü görüntü kalitesi sağlar, en uzun çalışma sürelerinde bile istikrarlı bir beyaz yoğunluğu sağlar. 

Uzaktan Üretim Yönetimi için Roland OnSupport Mesaj Sistemi

LEF-300’ün Roland OnSupport çevrimiçi müşteri destek sistemi kullanıcıların yazıcı faaliyetlerini uzaktan takip etmelerini sağlar.
İş tamamlandığında ya da mürekkep azaldığında sistem kullanıcıya bu önemli bilgiyi içeren bir e-posta gönderir.
Roland OnSupport sayesinde kullanıcılar, sadece tek bir tıkla yazıcıya özel web sitesine ulaşarak donanım yazılımı hakkında güncellemeleri ve önemli ürün bilgilerini hızlı bir şekilde indirebilirler. 

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü ile Benzersiz Baskı Kalitesi 

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü teknolojisi, geniş bir uygulama ve medya yelpazesinde ve bütün baskı modlarında olağanüstü bir görüntü kalitesi sağlar ve herhangi bir sarma olasılığını da ortadan kaldırır.
Patent başvurusu yapılmış bu sistem, ister içeriden ister dışarıdan, ister yakından ister uzaktan bakıldığında grafiklerin mükemmel görünmesini sağlar. 


Roland Promakim
  •       Endüstriyel gravürler için, yüksek üretim hızında çözümler sunması, karşılıklı bağlanabilirlik sistemi ve en üst düzeyde ...

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.