Ürünler
Roland Ürünler / Baskı Makinaları ( Eco Solv & UV) / RF-640

RF-640

"Dahice"

VersaEXPRESS™ RF-640


Hesaplı bir fiyata verimlilik ve güvenirlik.

Roland VersaEXPRESS™ RF-640 dijital baskıda başarı için mükemmel formülü  yüksek üretim hızı, olağanüstü baskı kalitesi, kullanım kolaylığı ve eşsiz güvenirlik sunar.  RF-640’ın arkasındaki deha, işletme masrafını düşük tutarken ayrıca hızlı bir şekilde yüksek kaliteli grafik ve baskılar üretme becerisiyle kendini gösterir. İşte bu artan özellikler memnun müşteriler ve daha fazla karlılık anlamına gelir. 

 

Gelişmiş Verimlilik Özellikleri

Gelişmiş verimlilik özellikleriyle donatılmış RF-640, yüksek üretim kapasitesine sahip tüm çalışma alanları için idealdir. Dar veya geniş ruloları aynı kolaylıkta işlemek için sunduğu ayarlanabilir medya destek braketlerinin yanı sıra, kaliteli görüntüleme ve renk tutarlığı için gelişmiş baskı kontrol teknolojisini sunmaktan gurur duyar. Sağlam medya destek braketleri yanı sıra,  germe sistemi dar veya geniş ruloları kolaylıkla işler. Yenilikçi Roland Mürekkep Geçiş Sistemi, mürekkep bittiği zaman boş bir 440 ml’lik kartuştan yedek bir kartuşa geçiş yaparak daha büyük üretim kapasitesi sağlar, yazıcıyı kapatmak ve yeniden başlatmak zorunda kalmadan makinenin hemen önünden kartuşları değiştirmenize imkan verir. Medya profilleri, yuvalama (nesting), kırpma, tahmini mürekkep ve medya kullanımı ve diğer etkili üretim araçlarını bünyesinde bulunduran Roland’ın kullanıcı dostu VersaWorks® RIP yazılımı tarafından iş akışı ve çıktı alımı daha hızlı hale getirilir. Üstelik VersaWorks’da kolay ve doğru renk spotu eşleştirme için dahili Roland Renk Sistemi ve PANTONE® kütüphane özellikleri mevcuttur. 

 

Özellikler
Roland Promakim


En Yeni Baskı Teknolojisi

Roland’ın yüksek yoğunluklu, GREENGUARD Gold UL 2818 Sertifikalı Eco-Sol MAX® 2 mürekkeplerinden tam olarak faydalanması için özel tasarlanan RF-640, hiçbir görünür bant lekesi bırakmaksızın güzel, doygun renkli baskı verir – daha yüksek hızda bile. CMYKKYMC sistemi içeren , yedi farklı damlacık boyutu püskürten altın kaplama yazıcı kafası, saatte 48.5 m2   kadar hıza çıkan geniş medya yelpazesinde baş döndürücü sonuçlar vermeyi garanti eder. Roland Intelligent Pass Control™ (Roland Akıllı Pas Sistemi™), herhangi akma izini en aza indirerek ve medya beslemesini geçişler arasında sağlayarak resim kalitesini daha da artırır.       

Güzel bir görüntüleme için tasarlanmış olan RF, değer ve performansın ender bileşimini sunar, satın almayı akıllıca bir karar haline getirir. Dehadan bahsedelim!


Kolaylığın Dehası

Bir RF-640'ı kullanmanız için dahi olmanıza gerek yok. Aslında yazıcının yenilikçi özellikleri ve teknolojik gelişmişliği, kullanımını inanılmaz şekilde kolay hale getiriyor. Roland'ın iPad Yazıcı Desteği uygulaması sayesinde üretimi, test baskısını bile ve hatta temizleme fonksiyonlarını bir iPad tabletiyle uzaktan yönetebilirsiniz. Kolay erişilebilir, önden yüklemeli mürekkep kartuş sistemi, yazıcının hem önünde hem de arkasında bulunan medya yükleme kolları ve yüklendiğinde 40kg'a kadar ağırlığı bulunan medya rulolarını destekleyen medya braketleri artırılmış kullanım kolaylığı ve konusundaki ek özelliklere dahildir.


Paranın Karşılığı

RF-640'ın tasarımı düşük çalışma maliyeti ve kolay bakım sağlar. Duyarlı mürekkep püskürtmme teknolojisi ve Eco-Sol MAX 2 mürekkebi için yeni olarak optimize edilmiş profiller, daha tutumlu mürekkep tüketimi için birlikte çalışırlar. Ayrıca otomatik temizleme fonksiyonu, yazıcı kafasının ömrünü artırırken mürekkep kullanımını da en aza indiriyor. Sonuç olarak, RF-640 hem üretim hem de bekleme modunda son derece tutumlu.


VERSAEXPRESS RF-640 ECO SOLVENT YAZICI

 • 64" (160CM) genişliğiyle büyük boyutlu yazıcı, gözlemci bulunmasa ve yoğun üretim ortamlarında çalışsa bile eşsiz baskı performansı sağlamak için üretildi
 • CMYKKYMC yansımalı (ikizlenmiş) yapılandırmasıyla birlikte 8 kanallı yazıcı kafası, renkli bant lekesini tamamen ortadan kaldırır
 • 1440 dpi'ye kadar gerçekçi baskı
 • Roland Intelligent Pass Control (Roland Akıllı Geçiş Kontrolü ) teknolojisi
 • Yüksek yoğunluklu Eco-Sol MAX® 2 mürekkebi kaplamalı veya kaplamasız medya üzerinde zengin, canlı renkler üretir
  • Dinamik renk görüntüleme için geniş skala
  • Zengin, doygun renkler için arttırımış yoğunluk
  • Çabuk kurur, neredeyse kokusuzdur ve çiziğe karşı dirençlidir.
  • Üç yıla kadar tabakalaşma olmaksızın dış mekan dayanıklılığı
 • Otomatik TU-3 medya germe sistemi bulunmaktadır
  • Genişletilmiş üretim çalışmalarını destekler
  • Daha küçük ruloların kolayca ortalanması için ayarlanabilir sağ flanş
  • 50 kg'a kadar rulo medyayı destekler
 • İki kademeli ısıtma sistemi yüksek hızlı, yoğun üretimi destekler
 • Otomatik temizleme dönemleri bakımı kolaylaştırır
 • Roland VersaWorks RIP yazılımı içindedir
  • Kolay kullanım ve daha fazla üretkenllik için otomatik hale getirilmiş iş akışı
  • Dahili PANTONE® ve Roland Renk Sistemi kütüphaneleriyle birlikte gelişmiş renk yönetim araçları
  • Tahmini mürekkep hesaplayıcı
 • Roland On Support bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza metin mesajı veya elektronik posta olarak üretim güncellemelerini gönderir
 • Roland'ın iPad için Yazıcı Desteği uygulaması sıradan yazıcı fonksiyonlarının uzaktan yönetilmesini sağlar


Model

RF-640

Baskı yöntemi

Piezoelektrikli Mürekkep Püskürtme

Uygun medya

Genişlik

Rulo medya: 259 ila 1.625 mm (10.2 ila 64 in.)

Kalınlık

Rulo medya: Kaplama ile birlikte maksimum 1.0 mm (39 mil)

Ağırlık

Rulo medya: Maksimum 40 kg (83 Ib.)

Rulo dış çapı

Maksimum 210 mm (8.3 in.)

Öz çapı

76.2 mm (3 in) / 50.8 mm (2 in)

Medya germe sistemi

Maksimum 210 mm (8.3 in.) dış çap / Maksimum 50 kg (110 Ib.) ağırlık

Baskı genişliği

Maksimum 1.615 mm (63.6 in.)

Maksimum baskı hızı

360 x 360 dpi’de 48.5 m2/s (522.06 feet kare/s), 1 geçiş

Mürekkep kartuşları

Türü

Roland ECO-SOL MAX2

Kapasitesi

440-cc

Renk

4 renk (CMYK)

Baskı çözünürlükleri

Maksimum 1.440 dpi

Mesafe doğruluğu

Katedilen mesafenin ± %0.3’ünden daha az hata veya ± 0.012 in. (0.3 mm),

hangisi daha büyükse

Medya ısıtma sistemi

Ön ayarlı sıcaklık için aralık belirleme: Baskı ısıtıcı: 30 ila 45°C (86 ila 112°F) / Kurutucu: 30 ila 50°C (86 ila 122°F)

Arayüz

Ethernet (10 BASE-T / 100 BASE-TX, otomatik anahtarlama)

Güç tasarruf fonksiyonu

Otomatik uyuma özelliği

Güç desteği

Gerilim ve frekans

AC 100 ila 120 V ± %10, 50/60 Hz

AC 220 ila 240 V ± %10, 50/60 Hz

Gerekli güç kapasitesi

8.1 A

4.1

Güç tüketimi

Çalışma esnasında

1.070 W

Uyku modu

14.5 W

Akustik gürültü seviyesi

Çalışma esnasında

62 db (A9 veya daha az

Uyku modu

49 db (A) veya daha az

Boyutlar (ayakla birlikte)

2.575 (E) x 795 (D) x 1.270 mm (Y) I  (101.4 (E) x 31.1 (D) x 50 (Y) inç)

Ağırlık (ayakla birlikte)

140 kg (309 Ib.)

Ortam

Açık

Sıcaklık: 15° ila 32°C (59 ila 90°F) (20°C [68°F] veya fazlası önerilir) / Nem: %35 ila 80 RH (yoğuşmasız)

Kapalı

Sıcaklık: 5° ila 40°C (41° ila 104°F) / Nem: %20 ila 80 RH (yoğuşmasız)

Beraberindeki ürünler

Ayak, medya germe sistemi, güç kablosu, medya kenetleri, medya tutucu, ayırma bıçağı için yedek ağız, Roland VersaWorks RIP Yazılımı, temizleme kiti, kullanım kılavuzu vs. 

                                                                                                                       

Özellikler değişikliğe tabidir. *Dış mekan dayanıklılığı hızlandırılmış hava durumu testlerine dayanmaktadır. Sonuçlar lokasyona ve uygulamaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tabakalaşma bazı uygulamalar veya çevresel koşullar için gerekli olabilir.  Çizik direnci medyaya bağlıdır. Apple ve iPad, Apple Inc.’e ait tescilli ticari markalardır.

* Daha fazla bilgi için katalog indirebilirsiniz.* 

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.