Ürünler
Roland Ürünler / Kesiciler / GS-24

GS-24

Tabela Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Genel Bakış

Roland CAMM-1 GS-24 masaüstü kesicisi, en yüksek hassaslık ve etkinliğiyle kesim keskinliğini yeniden tanımlar. GS-24 bugün piyasadaki diğer hiçbir makineye benzemez ve kalın ve yoğun yüzeyleri bile kolaylıkla keser.

GS-24 kesim taşıyıcı ve bıçak tutucunun tamamen yeniden tasarımına sahip olması, daha yüksek istikrarlılık ve bir önceki modelden %40 daha fazla aşağı basıncı sunar. Şimdi tabelalar & çıkartmalar, dekore edilmiş kıyafetler, araç grafikleri ve özel grafikler hiç olmadığı kadar kolaydır.

Roland’ın CutStudio Yazılımı; ayrıntılandırmak, eksiltme, konumlandırma, döndürme ve ayna sanatı işlerini etkin hale getiren CAMM-1 GS-24 ile birlikte gelir. Aynı zamanda genişletilmiş vektörleri orijinal boyutu ve taslak çizimi olmadan TrueType fonları ile kadar kıtır kıtır keser.

Özellikler
Roland Promakim

Özet

·        Tabela yapım vinili, boya maskesi, yansıtıcı vinil, pencere filmi, yün, ısı transfer filmleri, kumlama malzemesi ve daha fazlasının kesimi için kusursuzdur.

·        Etkin bir şekilde maksimum verimliliği sağlayarak 500mm/sn hızına kadar kesebilir.

·        Manyetik malzemeler gibi, daha kalın araçların kesimi için kaplama kesimi (10 defaya kadar)

·        520mm’den 700mm aralığına kadar araçları kabul eder.

·        Kesim fonksiyonu etiket ve çıkartmaların perakende satış için hazır olarak oluşturulmasını kolaylaştırır.

·        Deneme baskısı grafiklerinin kesimi için Quadralign optik kayıt sistemi

·        En sert malzemelerde bile maksimum bastırma kuvveti 350g’a kadardır.

·        Roland CutStudio yazılımı (dahildir) True Type fontlarını herhangi JPEG veya Bitmap görsellinden taslak çizimi ve vektörizasyon aracı ile oluşturmaya ihtiyaç duymadan kesmenizi sağlar.

·        Opsiyonel stand geçerlidir.

·        En yüksek iç huzuru için 2 yıl bünyesindeki tüm parçalar ve işçilik için RolandCare silver garantisini içerir.

 

Özellikler

 

Gelmiş Geçmiş En iyi 610mm folyo kesicisi


En baştan yeniden tasarlanmış kesim taşıyıcı ve bıçak tutucusu sayesinde GS-24 daha çok kararlılık ve %40 daha fazla bastırma kuvveti – manyetik malzemeler gibi kalın, yoğun yüzeylerin kesimini ve atılmasını her zamankinden daha kolay yapar. Fakat hepsi bu değil. Seçkin güvenilirliği ve cinsi sayesinde, kendi şirketinizi üzerine kurabilmeniz için GS-24’ün sunduğu performans yıllar boyunca yarışta üstün gelecektir.

 

GS-24 tamamını yapar


GS-24 tamamen yeniden tasarlanmış kesim taşıyıcı ve bıçak tutucu, tabela yapım vinilleri, boya maskesi, ısı transfer filmleri, yün, kumlama malzemesi ve daha fazlasını içeren 50mm’den 700mm’ye kadar geniş aralıktaki malzemeleri kabul eder. 350g bıçak gücü sayesinde manyetik malzemeler bile mükemmellik ile kesilmişlerdir. GS-24 bunların hepsini yapabilir.
Bu çok basit


GS-24 teknolojik gelişmişliği gibi kullanımı kolaydır. En güncel özellikler, yeni tasarlanmış LCD paneli, taşıma durumu LED göstergesi, kolay manuel kesim için hassas bıçak oluğu ve aracın beslemesini dik tutan silindir tabanı içerir. Bunun yanında opsiyonel stand mevcuttur.

 


Yazdırılmış Grafikleri Kesilmesi


CAMM-1 GS-24, otomatik olarak yazıcı kesim işaretlerini ve hizalarını, hassas bir şekilde önden yazdırılmış grafiklerin kesimi için otomatik olarak hatırlayan optik kayıt sistemi içerir.

 Karışık Detay


Bıçak uzantı değerlerinin manuel olarak ayarlanabilir olması; en küçük, en karmaşık tasarımlarda bile kalabalık malzemeler üzerinde bile kusursuz bir şekilde kesilebileceği anlamına gelir.

 

 


10’un Gücü


Teknolojinin son ürünü olan GS-24; katlama kesimlerini(manyetik malzemeler gibi kalın yüzeyleri 10 defaya kadar), yarım veya delikli kesimleri ve çizgi rengine göre kesme yeteneğini sunar. Şimdi, karmaşık iş akışları her zamankinden daha kolay.

 


Hızlı ve kesin


İnovatif dijital servomotoru sayesinde, GS-23, saniyede 500mm’ye kadar kesebilir. Fakat kesinlik olmadan hız hiçbir şey ifade etmez. Verimliliği ve etkinliği optimize etmek için bizim en yüksek hızlarda eğri-yumuşatma fonksiyonu sağlar-, hassas kesimimizin olduğu yerdir.

CutStudio Yazılımını İçerir


CAMM-1 GS-24 masaüstü kesicisi Roland CutStudio tasarım yazımı ile birlikte gelir. CutStudio kullanıcıların ayrıntılandırmasına, sadeleştirmesine, konumlandırmasına, döndürmesine ve görüntüleri yansıtmasına olanak verir. Ayrıca genişletirmiş vektör grafiklerini en az orijinal boyutu kadar canlı bir şekilde keser ve TrueType fontlarını plan çizimi olmadan kesebilir. CutStudio BMP, JG, STX, AI ve EPS dosya formatlarını destekler. Windows XP ve Vista ile uyumludur. GS-24 ayrıca tüm profesyonel tabela yapım yazılımları ve Adobe Illustrator (MAC ve PC) pluginleri ve CorelDRAW(PC) ile çalışabilir. Yazılım o kadar kullanıcı dostudur ki, alıştırma grafiklerinden hiç birinin profesyonel sonuçlara ulaşması gerekmez.

 

RolandCare Garantisi Dahildir


Roland folyo kesicilerin yenilmez performanslarını meşhur Roland güvenilirliği ile birleştirir. Size daha uzun süren iç huzuru sunmak için CAMM-1 GS-24 kesicisi kapsamlı 2 yıl tüm paralar ve işçilik ile birlikte RolandCare Silver garantisi ile birlikte gelir.

 

 

 

Spesifkasyonlar

Model

CAMM-1 GS-24

Sürüş metodu

Dijital kontrol servo motor

Kesim metodu

Media-moving methodu

Yüklenebilir malzeme genişliği

50 - 700 mm (2 to 27.5 in.)

Maksimum kesim alanı

Genişlik: 584mm (22.9 in.) uzunluk: 25000 mm (984.25 in)

Kabul edilebilir araç

 CAMM-1 serileri için özel bıçak

Maksimum kesim hızı

500mm/sn (19.69 in/s) tüm yönlere

Kesim hızı

10 - 500 mm/sn (0.4 - 19.69 in/s) tüm yönlere

Bıçak gücü

30 - 350 gf

Mekanik çözünürlük

0.0125 mm/step (0.000492 in./step)

Yazılım çözünürlüğü

0.025 mm/step (0.000984 in./step)

Uzaklık doğruluğu*¹

Katedilen ±0.2 %’den daha az uzaklık, veya ±0.1 mm, hangisi daha büyük ise

Tekrarlama doğruluğu*¹*²

±0.1 mm veya daha az

Yazdırılmış malzemeyi yüklerken yazdırma ve kesim için hizalama doğruluğu *¹ *³

±1 mm veya 210 mm’den daha az katedilen mesafe veya malzeme besleme yönünde ve hareket uzaklığında 170mm veya daha az genişlik yönünde (Malzeme ve/veya yazıcı etkileri hariç tutulmuştur.)

Arayüz

USB 2.0

Replot hafızası

2 Mbyte

Kurulum sistemi

CAMM-GL III

Güç kaynağı

Özel AC adaptör
Girdi: AC 100 to 240 V ±10 % 50/60 Hz 1.7 A
Çıktı: DC 24 V, 2.8 A

Güç kullanımı

Approx. 30 W (AC adaptor dahildir)

Akustik gürültü seviyesi

Çalışma sırasında

70 dB (A) veya daha az (ISO 7779’a uygun)

Bekleme sırasında

40 dB (A) veya daha az (ISO 7779’a uygun)

Ölçüler

860 (W) x 319 (D) x 235 (H) mm / (33.9 in (W) × 12.56 (D) × 9.17 (H)

Ağırlık

13.5 kg (29.77 lbs)

Paketleme boyutu

975 (W) x 450 (D) x 390 (H) mm / (38 (W) x 17.7 (D) x 15.3 (H) in.)

Paketleme ağırlığı

18 kg (39.7 lb.)

Çevre

Sıcaklık: 5 to 40°C (41 to 104°F), nem: 35 - 80 % (yoğunlaşmasız)

İçerilen ürünler

AC adaptör, güç kablosu, bıçak, bıçak tutucu, roller base, Alignment Tool USB cable, Set UP guide"

 

 

*¹ Malzeme ve kesim şartları Roland DG Corp’da belirtildiği gibidir. (ayrı bir şekilde satılan PNS-24 standını kullanırken).
*² Malzeme genişleme ve daralması dahil edilmemektedir. Araç uzunluğu 1600mm’den düşük olan araç uzunlukları için sağlanmaktadır.
*³ Roland CutStudio kullanırken, lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar 720 dpi veya daha iyi çözünürlüğe sahip olur. Parlak veya ince tabakalı malzemeler hariç tutulur. Yazıcı hassaslığı ve malzeme genleşmesine, daralmasına veya eğrilmesine bağlı olan yazdırma bozuklukları etkileri hariçtir. Yazıcı tarafından kullanılan mürekkebe bağlı olarak, düzeltmeler mümkün olmayabilir.

 

 

Roland Promakim
  • CAD/CAM programları artık eğitimde de dizayn ve teknoloji sürecinin çekirdek parçasıdır. İşte tam da bu noktada Roland, basit grafik çizimleri ve ...

  • Kendi işinizi kurmak için heyecanlı ve düşük maliyetli yollar mı arıyorsunuz? Roland R-Wear çözümleri; şapka, t-shirt, jean ve el çantasından bira ...

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.