Haberler
Haberler
Haberler
Roland Promakim
Experience Day by Roland & Promakim Etkinliği

Dünyaca ünlü baskı sistemleri grubu Roland DG’nin her yıl bahar aylarında dünyadaki pek çok farklı şehirde gerçekleştirdiği Roland Experience Day etkinliği bu yıl Turkiye’de ilk kez 29 Nisan’da ATÖLYE ve Promakim tarafından “Experience Day by Roland & Promakim” adıyla ATÖLYE’de gerçekleştirildi. Etkinlikte Roland DG İtalya ve Roland DG Japonya Imagination Center’lardan gelen özel örneklerin yanı sıra Makerlab’deki workshoplarda Roland ile üretilen oyun tasarımları prototipleri ziyaretçiler tarafından deneyimlendi

29 Nisan'da Bomontiada'da düzenlenen "Experience Day by Roland & Promakim Etkinliği'nde" ziyaretçiler harika bir Roland deneyimi yaşadı.

Renault Formula 1 Takımı Roland’i Seçti

Renault Sport Formula One ™ Takımı, Şubat ayında yeni yarış arabası  serisini piyasaya sundu: Roland yazicisi ile basılmış grafiklere sahip kaygan siyah ve sarı bir tasarım. Yakın zamanda yapılan bir röportajda, bir ekip sözcüsü bu devam eden işbirliği hakkında bilgi verdi

Renault Sport Formula One ™ Takımı yarış arabalarına ait grafik calismalari , yarış arabalarının olduğu yarış pistlerinin yer aldığı Enstone’daki Teknik Merkezi’nde TrueVIS VG-640 geniş formatlı Bas/Kes kullanarak birkaç yıl boyunca yarış arabalarinda kullanilacak sekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Boya ve grafik stüdyosu, personelin tasarım ile  ilgili gizlilik yemininden dolayı , ilk lansman öncesinde tamamen kilitlendi.

Renault Sport Formula 1 ™ Takımının otomobilleri, bu yıl dünya çapında 21 Grands Prix’de 400 milyondan fazla izleyicinin katıldığı bir kitle ile yarışacak. Marka teşhiri ,  sponsorluk programlarında önemli bir rol oynar ve sevkiyatın doğru bir şekilde yeniden üretilmesi önemlidir. Herhangi bir  folyo  hasar görürse veya kirlenirse, ekip derhal değiştirecektir.

Renault Sport Formula One ™ Ekibi’nin Boya ve Grafik Sorumlusu Joe McNamara, bunun mümkün olduğundan emin olmak için, yarış arabalarının her zaman VG-640 üzerine basılmış bir dizi folyo  seti ile seyahat ettiğini söylüyor.


Roland ile UV Baski

 Yüzyillardır uzun ömürlü  ve çok yönlü  olan  deri,   giyim, ayakkabı ve mobilya ve benzeri sayisiz konuda  sektorde kullanılmaktadır.

Ancak Roland VersaUV Flatbed yazıcılar ve esnek ECO-UV mürekkepleri  sayesinde , deri  21. yüzyılın renkli, özelleştirilebilir dünyasında yepyeni bir renk ve zenginlik  oluşturuyor.

UV baskı teknolojisinin , yenilikçi mürekkebi, doğal dokusu ve dayanıklılığı deri ile birleştirdi. Bu sayede çatlamayan veya solmayan  görsel çalismalar   ,  her alanda  kazançlı  kişiselleştirme hizmeti, ve daha pek cok farkli alanlarda son kullanicilarin begenisine sunuluyor.  

İşte deri baskının portföyünüzün bir parçası haline nasıl gelebileceğine dair bazı fikirler ve iş için mükemmel ekipman kullanimi hakkındaki çok önemli bilgiler ;

En iyi ayakkabılar, kullanıcıya mükemmel şekilde uyan ayakkabılardır ve bu onların kişiliklerini içerir!

Roland VersaUV flatbed yazıcılar ile , büyük veya küçük deri ayakkabılara ,  spor ayakkabilara , istediginiz logo yada   metinler ekleyebilirsiniz.